Fizjonatura

Drętwieją Ci ręce?

Drętwiejące ręce utrudniają codzienne czynności.

Życie wcale nie musi tak wyglądać!

0 +
Lat doświadczenia
0 +
Pozytywnych opinii
0 +
Zadowolonych pacjentów

Czy to brzmi znajomo?

Drętwieją Ci nadgarstki i palce?

Utrudnia Ci to pracę przy komputerze?

Masz problemy z zaśnięciem i budzisz się w nocy?

Zapomnij o bólu raz na zawsze!

Znajdziemy przyczyny Twojego problemu i zaplanujemy proces regeneracji!

Dobra wiadomość jest taka, ze możesz pozbyć się drętwienia raz na zawsze i to bez stosowania leków.

Zła wiadomość jest taka, że jeśli będziesz zwlekać te objawy mogą się pogorszyć

Opinie pacjentów

“Na pierwszym miejscu jest pacjent. Jego zadowolenie, to moja satysfakcja.”

Fizjonatura

Leczenie, Regeneracja, Relaks

Odzyskaj zdrowie w 5 krokach

Im szybciej rozpoczniesz terapię, tym szybciej zobaczysz pozytywne efekty zabiegów!

Wywiad

Zaczynamy od wywiadu, aby poznać Twój problem. Pytamy o ewentualne wypadki, operacje i blizny, ponieważ chcemy Cię lepiej poznać i pomóc.

Badanie

Wykonujemy testy i badanie tkanek aby znaleźć przyczyny Twojej przypadłości. Działamy terapią dokładnie w miejscach, które są kluczowe w procesie leczniczym.

Terapia

Działamy terapią dokładnie w miejscach, które są kluczowe w procesie leczniczym, starając się precyzyjnie dostosować nasze działania do indywidualnych potrzeb i wyzwań każdego pacjenta.

Ćwiczenia

Wprowadzimy w Twoje życie zdrowe nawyki i specjalnie dostosowane ćwiczenia, które pomogą regenerować Twój organizm i poprawią Twoje samopoczucie.

Analiza

Analizujemy Twoje postępy na kolejnych wizytach, co pozwala dostosować nasze podejście i zapewnić Ci jeszcze lepsze wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb.

Walka o Twoje lepsze zdrowie zaczyna się już teraz!

Pierwszym krokiem na tej drodze jest kontakt ze mną.

Ola TolskaOla Tolska
03:57 24 Mar 23
Serdecznie polecam wizyty u Pani Sylwii Kołeckiej, jest to bardzo empatyczna i kompetentna osoba. Wybrałam się do niej na konsultację uroginekologiczną, ponieważ odczuwałam dyskomfort w dole brzucha, miałam bolesne miesiączki. Pani Sylwia przeprowadziła wywiad, badanie i udało się znaleźć przyczynę! Dostałam listę ćwiczeń rozluźniających, które pomogą mi w przyszłości. Dziękuję!
Monika MalarskaMonika Malarska
14:43 06 Mar 23
Polecam! Świetne podejście do pacjenta, wywiad i analiza oraz podpowiedzi na przyszłość. Po wizycie nowe - lżejsze i luźniejsze ciało 😀
Magdalena CMagdalena C
16:34 09 Jan 23
Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm. Począwszy od wywiadu, przez masaż i informacje jakie ćwiczenia mogę robić w domu Dodatkowo pani Kinga nie miała problemu z tym iż trenuje trójbój, co więcej dostałam od niej praktyczne rady które moge wdrożyć podczas ćwiczeń
ale Długołęckaale Długołęcka
17:06 17 Nov 22
Miejsce miłe i przyjazne a Paulina, która aktualnie się mną zajmuje jest osobą kompetentną i przyjazną. Same zabiegi są przyjemne i po ich zakończeniu (w danym dniu) czuję się lżejsza. Polecam Paulinę, która stara się mi pomóc i sądzę, że jej się to uda.
Danuta “Nutamil” MDanuta “Nutamil” M
09:35 06 Nov 22
Od dłuższego czasu korzystam z terapii obrzęków tłuszczowych i obwód nóg znacznie się zmniejszył. Zostały mi polecone mankiety uciskowe, a Pani Paulina wykonuje bandażowanie oraz presoterapię. Jestem bardzo zadowolona z kompleksowej terapii obrzęków.
Paulina KucharzewskaPaulina Kucharzewska
18:10 19 Sep 22
Szczerze polecam! Widać i czuć, że pracują tu profesjonaliści i ludzie z pasją. W razie jakichś jeszcze problemów na pewno skorzystam ponownie ☺️
Aldona ŚpiewakAldona Śpiewak
19:55 13 Jul 22
Serdecznie polecam! 😉
AnnaAnna
12:26 05 Jul 22
Jestem stałą pacjentką i polecam to miejsce w szczególności osobom z migrenami. Fizjoterapeuci podchodzą do swojej pracy holistycznie i z dużym zaangażowaniem. Efekty terapii widać bardzo szybko.
Agata TrojanowskaAgata Trojanowska
07:45 04 Jul 22
Jestem stałą, kilkuletnią pacjentką zespołu Fizjonatura, z czystym sumieniem polecam - profesjonalnie, szeroki zakres zabiegów
Iza SzejkaIza Szejka
07:34 03 Jul 22
Szczerze polecam, każda wizyta rozpoczyna się szczegółowym wywiadem, aby zdiagnozować miejsce i przyczynę bólu. Zawsze wychodzę z uczuciem ulgi. Odkąd chodzę regularnie moje problemy ze sztywnieniem karku bardzo się zmniejszyły, z czego jestem bardzo szczęśliwa 🙂
michal michałmichal michał
07:09 03 Jul 22
Miałem straszny ból pleców, po pierwszej już wizycie była znaczna poprawa. Fizjonanatura to wysokiej klasy specjaliści. Polecam 🙂
js_loader

Jestem fizjoterapeutką z misją!

Od 6 lat pomagam pozbyć się bólu i przywrócić pełny zakres ruchu.

Dbam o cały organizm. Pracuje również ze stresem i traumą.

Badam układ nerwowy i znajduje miejsca zaburzające równowagę w organizmie!

Paulina Milczarek
Copyright © 2024 Fizjonatura. All Rights Reserved.