Nasza oferta

Fizjoterapia uroginekologiczna
Holistyczna rehabilitacja Pań w ciąży, połogu i po urodzeniu dziecka. Fizjoterapeutka uroginekologiczna przygtuje do ciąży i porodu. Wykonają badanie, zewnętrznie i wewnętrznie.
Uroginekologia
Uroginekologia to fizjoterapia kobiet w każdym wieku. Terapia uroginekologiczna usunie lub zmniejszy ból menstruacyjny, bo złe samopoczucie podczas miesiączki to nie jest uroda kobiet.
Terapia obrzęków limfatycznych
Terapia ta jest bardzo pomocna w likwidowaniu obrzęków, ponieważ poza problemem wizualnym i często trudnością z doborem ubrań jest słabe krążenie krwi w tych częściach ciała.
Fizjoterapia
Fizjoterapia to dział medycyny. Jej celem jest przede wszystkim przywrócenie sprawności i funkcjonowania w życiu codziennym osób dotkniętych urazem, chorobą lub niepełnosprawnością. Może również pomóc zmniejszyć ryzyko obrażeń lub chorób w przyszłości.
masaz
Masaż klasyczny zmniejsza napięcie mięśni. Masaż relaksacyjny uspokaja układ nerwowy. Masaż leczniczy przyśpiesza krążenie krwi, odprowadza składniki przemiany materii.
Kobido
Japoński masaż twarzy, szyi i karku, który prowadzi do naturalnego efektu liftingu. Jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Jego celem jest usunięcie wszelkich napięć, które mają tendencję do zamrożenia mięśni i ich funkcji.
Igłoterapia
Suche igłowanie polega na wkłuciu igły w tak zwany punkt spustowy. Punkty spustowe to nadwrażliwe okolice wywołujące ból lokalny lub rzutowany, pod wpływem nacisku.
Taping
Metoda ta wykorzystuje naturalne procesy samoleczenia organizmu. Zadaniem tapingu ma być przede wszystkim działanie przeciwbólowe, odciążające oraz przeciwobrzękowe.
Neurodiagnostyka
Neurodiagnostyka dzięki testom nerwowo-mięśniowym znajduje zaburzone miejsca w ciele. Terapeuta czyta z ciała w jakich miejscach skumulowały się emocje i urazy z całego życia. Stare kontuzje i blizny często bardziej wpływają na doczesne dolegliwości i ból, dlatego w neurodiagnostyce bardzo ważny jest szczery i wyczerpujący wywiad.