Zespół

Fizjoterapeutka
Paulina Pietryka
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Doświadczenie zdobywała zarówno na oddziałach klinicznych, jak i w ośrodkach SPA w Polsce i na Islandii. Uczestniczka szkoleń przygotowujących do pracy z kilkoma metodami masażu, głównie z zakresu masażu leczniczego, powięziowego, masażu tkanek głębokich, bańką chińską oraz kobiet w ciąży. Ukończyła szkolenie z terapii obrzęków limfatycznych, igłoterapii suchej (akupunktura medyczna) oraz z zakresu uroginekologii. Paulina jest dyplomowanym instruktorem aqua fitness i ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ćwiczeń zdrowy kręgosłup, rozciągających oraz ćwiczeń w wodzie.
Masażyska
Magda Wichrzycka
Absolwentka Policealnego Studium Medycyny Sportu, dyplomowana masażystka. Swoje doświadczenie zdobywała między innymi na praktykach w szpitalu ortopedii i medycyny sportowej Carolina Medical Center, jak również prywatnych gabinetach fizjoterapii i masażu. Poza szkoleniami uzupełniającymi zawód masażysty, Magda jest dyplomowaną instruktorką stretchingu,pilatesu, a także certyfikowaną terapeutką treningu dna miednicy według koncepcji BeBo.Magda łączy ze sobą świat masażu i świat treningu prozdrowotnego. Masaż leczniczy uzupełniany jest indywidualnie dobranymi ćwiczeniami do samodzielnego wykonania w domu, natomiast do treningu często włączane są techniki automasażu.
Psycholog
Paulina Laskowska
Pasjonatka psychologii, ciekawa ludzkiej psychiki i mechanizmów jej działania.
Zafascynowana wpływem treningu mindfulness na redukcję stresu, poprawę kondycji psychicznej czy zadowolenia z życia. Poprzez wieloletnie podróże, studia we Włoszech czy pracę w Hiszpanii, obcuje z różnymi kulturami i czerpie z ich wiedzy i stylu życia.
Fizjoterapeutka
Anna Zadrożna
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, certyfikowany terapeuta manualny koncepcji Maitland. W pracy zajmuje się głównie pacjentami ortopedycznymi: z bólem ostrym i przewlekłym kręgosłupa oraz stawów obwodowych, pacjentami pourazowymi oraz przed i pooperacyjnymi. Prowadzi także pacjentki z bólem kręgosłupa w ciąży oraz po ciąży. Wykonuje terapię u pacjentów z bólami głowy. Przeprowadza badanie funkcjonalne układu ruchu w celu dobrania odpowiedniej terapii. Zawsze podchodzi do pacjenta indywidualnie i holistycznie. Pracuje także w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, gdzie prowadzi terapię oddechową oraz rehabilitację przed i pooperacyjną.
Dietetyk
Anna Gałązkiewicz
Dyplomowany dietetyk, magister inżynier Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Dietetyka to dla niej nie zawód, lecz pasja pozwalająca pomagać ludziom w czynieniu ich życia lepszym. Uważa, że dobrze zbilansowana dieta jest doskonałym środkiem profilaktycznym zapobiegającym wielu chorobom cywilizacyjnym. Podczas pracy z pacjentami najważniejsze dla niej jest indywidualne dostosowanie diety do potrzeb pacjenta oraz zmienianie nawyków żywieniowych tak, aby pacjent mógł cieszyć się przyjemnością z jedzenia i swojego życia. Potrafi motywować każdego pacjenta do osiągnięcia wymarzonego efektu.
https://galazkiewicz.dobrydietetyk.pl/moja-poradnia/o-mnie/